Kamerové systémy

Kamerové systémy s umelou inteligenciou sú dôležitým prvkom bezpečnosti majetku

Vieme, že pocit bezpečia je v živote nenahraditeľný. Aby boli naše bezpečnostné služby čo najkomplexnejšie, preto poskytujeme aj dodanie, montáž kamerových systémov a ich nastavení. Pracovné prostredie aj súkromie sa oplatí chrániť.

Vaše bývanie, firmu či prevádzku zabezpečíme moderným kamerovým systémom na sledovanie pohybu a konania osôb. V spolupráci s pultom centralizovanej ochrany kamerové systémy poskytnú maximálnu úroveň monitoringu a ochrany objektov.

Po konzultácii s vami vytvoríme systém, ktorý pokryje všetky problémové oblasti. Aby ste sa cítili bezpečne, postaráme sa o jeho bezchybné fungovanie. Pri výbere technického riešenia berieme do úvahy sledovaný priestor, poveternostné podmienky či možnosti prenosu a spracovania dát. Kamery umiestnime na vhodné miesta. Výsledný kamerový systém splní vaše nároky a ochráni daný objekt.

Čo všetko zabezpečíme?

 • kamery s jasným a detailným obrazom
 • efektívne ukladanie kamerových záznamov
 • prehľadný softvér na obsluhu systému
Kamerové systémy Hikvision

Ostrosť obrazu a spoľahlivosť systému podporujú tieto dve špičkové technológie:

Hikvision AcuSense Camera

Vďaka tejto technológii systém detekuje iba pohyb ľudí a vozidiel – znižuje riziko falošného poplachu o 95 %. Správne odhadne nebezpečenstvo a ihneď naň upozorní, čím zrýchli vašu schopnosť reagovať na možnú hrozbu. Nastavenie sa dá spresniť podľa vašich potrieb.

Nočný režim Colorvu

Štandardné kamery majú v noci čiernobiele videnie. Veľký problém nastáva napríklad vtedy, keď je okolo kamery pavučina – obraz je nejasný a nepoužiteľný. Technológia Colorvu zaistí farebný obraz aj potme, takže vám umožní správne vyhodnotiť situáciu v sťažených svetelných podmienkach.

Kamerové systémy – dodanie, montáž a nastavenie

Prevedieme vás celým procesom od výberu techniky až po finálne nastavenie systému. Poskytujeme komplexné služby:

 • výber kamerového systému podľa vašich požiadaviek a možností,
 • návrh bezpečnostného systému pre konkrétny objekt,
 • návrh spôsobu ukladania dát z kamerového systému,
 • dodanie kamerového systému,
 • montáž kamerového systému,
 • zapojenie kamier do počítačovej siete,
 • nastavenie ovládacieho softvéru,
 • nastavenie prístupových práv na obsluhu systému,
 • monitoring a ochrana objektov

 

Koľko stojí dodanie a montáž kamerového systému?

Cenová ponuka na dodanie a montáž kamerového systému je vždy individuálna a závisí hlavne od zvolených technických parametrov na základe vašich požiadaviek. Preto je dôležité vykonať bezplatnú obhliadku objektu. Obhliadku vykoná špecialista, ktorý vám poradí s konkrétnym technickým riešením podľa vašich potrieb.

Podľa čoho navrhnete vhodný bezpečnostný systém?

Najprv si vypočujeme vaše požiadavky a zistíme, ako nám technické možnosti dovoľujú vyhovieť vašej predstave. Typ a počet kamier závisí aj od vášho finančného limitu. Po obhliadke a vzájomnej konzultácii zvolíme ideálne bezpečnostné riešenie.