Kosenie veľkých trávnatých plôch

Premeňte zanedbaný pozemok na upravený porast s kvalitnejšou a hustejšou trávou. Zabezpečíme kosenie veľkých trávnatých plôch, ktoré zbavíme neudržiavanej a zarastenej zelene.

Zbavte sa vysokých stebiel trávy a buriny v rovinatej, svahovitej či ťažko prístupnej oblasti. Špecializujeme sa na kosenie trávnika na rozľahlých miestach. Pri veľkých plochách vo firemných areáloch či priemyselných parkoch však nemá zmysel trápiť sa s ručnou kosačkou.

Profesionálna technika na kosenie pre všetky terény

Preto pri kosení trávnikov používame špičkovú techniku. Kosačka SPIDER ILD02 zvládne pokosiť až 7 000 m2 za hodinu, čo zodpovedá manuálnemu výkonu pätnástich pracovníkov. Kosačka je určená na rozsiahle kosenie hustého porastu na rovných plochách, v extrémne strmých svahoch aj neprístupných terénoch, kde sa ľudia a iné stroje nemôžu bezpečne pohybovať.

Výhodou našej kosačky SPIDER ILD02 je pohyb všetkými smermi a nastaviteľná výška kosenia. Poradí si s rozličnou hustotou, hrúbkou a výškou porastu. Výsledkom je profesionálny vzhľad trávnatej plochy.

Popri kosení zabezpečíme aj ďalšie činnosti, aby pozemok vyzeral upravený – napríklad čistenie buriny. O mulčovanie sa postará samotná kosačka. Pokosenú trávu tak nemusíte zbierať a likvidovať, vďaka čomu ušetríte. Navyše, trávnik získa prirodzené hnojivo na ďalší rast.

Je na vás, akú pravidelnosť kosenia si zvolíte. Cenová ponuka závisí hlavne od veľkosti kosenej plochy a náročnosti terénu. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Kosenie trávnikov a veľkých plôch