Pult centralizovanej ochrany - PCO

24/7 nonstop ochrana objektov

Vitajte v srdci bezpe─Źnosti, kde ka┼żd├Ż k├║sok inform├íci├ş a ka┼żd├Ż sign├íl je chr├ínen├Ż s ne├║prosnou starostlivos┼ąou. Pult centralizovanej ochrany je viac ne┼ż len miesto, je to pevn├Ż bod, kde sa stret├ívaj├║ spo─żahlivos┼ą, ┼ípi─Źkov├í technol├│gia a nepretr┼żit├í prev├ídzka. T├í V├ím v kombin├ícii s profesion├ílnymi pracovn├şkmi zabezpe─Ź├ş nekompromisn├║ ochranu ka┼żd├ęho objektu. Vst├║pte do sveta, kde sa bezpe─Źnostn├ę hrozby stret├ívaj├║ s najmodernej┼í├şmi rie┼íeniami a kde sa ka┼żd├Ż pohyb monitoruje s presnos┼ąou chirurga. Zveri┼ą niekomu ochranu svojho majetku je ┼ąa┼żk├ę rozhodnutie.┬á Aby sme v├ím v├Żber u─żah─Źili, pult centr├ílnej ochrany je to spr├ívne a spo─żahliv├ę rie┼íenie, ktor├ę bude dohliada┼ą nad va┼í├şm majetkom na profesion├ílnej ├║rovni a v non-stop re┼żime.

─îo je pult centralizovanej ochrany (PCO) a ako funguje

Skratka PCO u┼ż nie je ├║plne nezn├ímou a pomaly sa dost├íva do povedomia aj ┼íirokej verejnosti. Poznaj├║ ju hlave t├ş, ktor├ş potrebovali profesion├ílnu ochranu objektov v nonstop re┼żime.┬á Je to skratka zo slov ÔÇö pult centralizovanej ochrany.┬á Je to sofistikovan├Ż syst├ęm, ktor├Ż sp├íja technol├│gie modernej doby do jedn├ęho ucelen├ęho celku tak, aby bola zabezpe─Źen├í maxim├ílna bezpe─Źnos┼ą. Ako u┼ż z n├ízvu vypl├Żva, je to ┼ípeci├ílne pracovisko, kde s├║ centralizovan├ę v┼íetky sign├íly z objektov a s├║ vyhodnocovan├ę profesion├ílnymi dispe─Źermi. Tieto sign├íly prich├ídzaj├║ z r├┤znych syst├ęmov – preva┼żne zabezpe─Źovac├şch (EZS) a protipo┼żiarnych (EPS) zariaden├ş, ktor├ę s├║ in┼ítalovan├ę v objektoch klienta. Tieto zariadenia s├║ na pult centralizovanej ochrany pripojen├ę pomocou komunik├ítorov, ktor├ę zabezpe─Źuj├║ bezpe─Źn├Ż a r├Żchly online prenos v┼íetk├Żch udalost├ş.

Sign├ílny so zabezpe─Źovac├şch zariaden├ş vie centr├ílny pult ochrany vyhodnoti┼ą do najmen┼í├şch detailov. V pr├şpade v├Ą─Ź┼í├şch objektov je to nevyhnutnos┼ą – PCO n├ím poskytne nielen inform├íciu o alarme – naru┼íen├ş, ale aj vieme presne lokalizova┼ą miesto na z├íklade sign├ílu z konkr├ętneho ─Źidla. Je to ve─żmi d├┤le┼żit├ę, aby na┼ía reakcia bola presn├í a r├Żchla. V pr├şpade po┼żiarneho poplachu presn├ę lokalizovanie miesta m├┤┼że zabr├íni┼ą ve─żk├Żm materi├ílnym ┼íkod├ím.

 • Pult centralizovanej ochrany je spojen├şm najmodernej┼í├şch technol├│gi├ş a profesion├ílne vy┼íkolen├Żch pracovn├şkov, ktor├ş v nepretr┼żitej prev├ídzke dohliadaj├║ na bezpe─Źnos┼ą pripojen├Żch objektov.

Nepretr┼żit├í ochrana majetku, na ktor├║ sa m├┤┼żete 100% spo─żahn├║┼ą

PCO

Aby sme pon├║kli na┼íim klientom maxim├ílnu bezpe─Źnos┼ą, na┼ía spolo─Źnos┼ą SECURITY Agency s.r.o. disponuje modern├Żch pultom centralizovanej ochrany – 1BOX.┬á Je to unik├ítne rie┼íenie profesion├ílnej ochrany objektov. V─Ćaka jeho modularite vieme pripoji┼ą ┼íirok├ę spektrum syst├ęmom a vzdialene ich riadi┼ą a monitorova┼ą.

Na pult centr├ílnej ochrany s├║ preva┼żne prip├íjan├ę zabezpe─Źovacie syst├ęmy (EZS) a protipo┼żiarne syst├ęmy (EPS). Modularita syst├ęmu PCO n├ím umo┼ż┼łuje pripoji┼ą aj r├┤zne in├ę zariadenia a tak vieme poskytn├║┼ą klientom maxim├ílny bezpe─Źnostn├Ż servis ochrany majetku a os├┤b.

 • Profesion├ílna ochrana objektov
 • Nonstop dispe─Źing 24/7
 • Z├ísahov├ę jednotky
PCO - pult centralizovanej ochrany

Inteligentn├í ochrana majetku pomocou GPS trackera s napojen├şm do pultu centr├ílnej ochrany

Efekt├şvna ochrana majetku pomocou GPS trackera. GPS tracker je prenosn├ę zariadenie, ktor├ę je mo┼żn├ę pripoji┼ą k hocijak├ęmu zariadeniu, stroju a pod. Je to kompaktn├ę zariadenie, ktor├ę disponuje magnetick├Żm pripojen├şm a m├í dlh├║ v├Żdr┼ż na bat├ęriu. Vie vyhodnoti┼ą pohyb, r├┤zne otrasy, n├íklony, manipul├íciu a pod. V spolupr├íci s pultom centralizovanej ochrany je to ve─żmi efekt├şvne a bezpe─Źn├ę rie┼íenie ochrany majetku.

Pripojenie na PCO - pult centralizovanej ochrany

Pripojenie zariaden├ş na PCO ­čŤí´ŞĆ sa realizuje pomocou komunik├ítorov REGGAE.

Tieto komunik├ítory zabezpe─Źuj├║ r├Żchly a bezpe─Źn├Ż prenos d├ít do pultu centralizovanej ochrany z monitorovan├Żch objektov na dispe─Źing.┬á

 • ┼íirok├ę spektrum komunik├ítorov
 • z├íloha prenosovej trasy (priv├ítna r├ídiov├í sie┼ą, GSM sie┼ą, telef├│nna linka, IP)
 • kontrola doby spojenia
 • vzdialen├í diagnostika komunik├ície
 • dia─żkov├í konfigur├ícia
 • Permanentn├Ż doh─żad nad cel├Żm syst├ęmom a okam┼żit├ę rie┼íenie
Komunikátor PCO

Pult centralizovanej ochrany - FAQ | ─îasto kladen├ę ot├ízky

Aká je cena za pripojenie na PCO - pult centralizovanej ochrany?

Cena za pripojenie do pultu centr├ílnej ochrany je individu├ílna pre ka┼żd├Ż objekt. Vieme V├ím ju stanovi┼ą po obozn├ímen├ş sa so v┼íetk├Żmi faktormi, ktor├ę t├║to cenu ovplyv┼łuj├║. Modern├ę technol├│gie, ktor├ę n├í┼í PCO obsahuje dok├í┼że v├Żrazn├Żm sp├┤sobom okresa┼ą n├íklady na fyzick├║ ochranu budov.

 • Nevyhnutnou s├║─Źas┼ąou pripojenia je aj in┼ítal├ícia komnik├ítora REGGAE.

V pr├şpade z├íujmu o pripojenie na pult centralizovanej ochrany n├ís m├┤┼żete kontaktova┼ą – spracujeme V├ím ponuku.

V ak├Żch lokalit├ích si m├┤┼żem da┼ą napoji┼ą objekt na PCO?

PCO ÔÇö Pult centralizovanej ochrany ­čŤí´ŞĆOchrana objektov 24/7

Pripojenie na n├í┼í pult centralizovanej ochrany je mo┼żn├ę z ak├ęhoko─żvek miesta v SR.

 • B├ínovce Nad Bebravou, Bansk├í Bystrica, Bansk├í ┼átiavnica, Bardejov, Bojnice, Bratislava, Brezov├í Pod Bradlom, Brezno, Byt─Źa, ─îadca, ─îierna Nad Tisou, Detva, Dob┼íin├í, Doln├Ż Kub├şn, Dubnica Nad V├íhom, Dunajsk├í Streda, Fi─żakovo, Galanta, Gbely, Gelnica, Giraltovce, Handlov├í, Hanu┼íovce Nad Top─żou, Hlohovec, Hn├║┼í┼ąa, Hol├ş─Ź, Hri┼łov├í, Humenn├ę, Hurbanovo, Ilava, Jel┼íava, Ke┼żmarok, Kol├írovo, Kom├írno, Ko┼íice, Kr├í─żovsk├Ż Chlmec, Kr├ísno Nad Kysucou, Kremnica, Krompachy, Krupina, Kysuck├ę Nov├ę Mesto, Leopoldov, Levice, Levo─Źa, Lipany, Liptovsk├Ż Hr├ídok, Liptovsk├Ż Mikul├í┼í, Lu─Źenec, Malacky, Martin, Medzev, Medzilaborce, Michalovce, Modra, Modr├Ż Kame┼ł, Moldava Nad Bodvou, Myjava, N├ímestovo, Nem┼íov├í, Nitra, Nov├í Ba┼ła, Nov├í Dubnica, Nov├íky, Nov├ę Mesto Nad V├íhom, Nov├ę Z├ímky, Partiz├ínske, Pezinok, Pie┼í┼ąany, Podol├şnec, Polt├ír, Poprad, Pova┼żsk├í Bystrica, Pre┼íov, Prievidza, P├║chov, Rajec, Rajeck├ę Teplice, Rev├║ca, Rimavsk├í Sobota, Ro┼ż┼łava, Ru┼żomberok, Sabinov, Se─Źovce, Senec, Senica, Sere─Ć, Skalica, Sl├ídkovi─Źovo, Slia─Ź, Snina, Spi┼ísk├í Bel├í, Spi┼ísk├í Nov├í Ves, Spi┼ísk├í Star├í Ves, Spi┼ísk├ę Podhradie, Spi┼ísk├ę Vlachy, Star├í ─Żubov┼ła, Star├í Tur├í, Str├í┼żske, Stropkov, Stupava, Sv├Ąt├Ż Jur, Svidn├şk, Svit, ┼áahy, ┼áa─ża, ┼áamor├şn, ┼áa┼ít├şn Str├í┼że, ┼át├║rovo, ┼áurany, Tisovec, Tlma─Źe, Topo─ż─Źany, Torna─ża, Trebi┼íov, Tren─Źianske Teplice, Tren─Ź├şn, Trnava, Trsten├í, Tur─Źianske Teplice, Turzovka, Tvrdo┼í├şn, Ve─żk├ę Kapu┼íany, Ve─żk├Ż Krt├ş┼í, Ve─żk├Ż Meder, Ve─żk├Ż ┼áari┼í, Vr├íble, Vranov Nad Top─żou, Vrbov├ę, Vr├║tky, Vysok├ę Tatry, Zlat├ę Moravce, Zvolen, ┼Żarnovica, ┼Żeliezovce, ┼Żiar Nad Hronom, ┼Żilina